Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Specjalizujemy się w obsłudze nieruchomości należących do Wspólnot Mieszkaniowych. Odpowiednie przygotowanie merytoryczne (licencja zawodowa nr 22838) oraz zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie oferty dopasowanej do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Priorytetem jest dla nas obniżenie kosztów ponoszonych przez właścicieli, a także poprawa stanu technicznego obiektów. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, ułatwiające życie mieszkańcom. Korzystamy z oprogramowania, dzięki któremu właściciele mają dostęp do informacji o opłatach i rozliczeniach, mogą elektronicznie głosować, jak również udzielać się na forum Wspólnoty.

Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi firmami oferującymi usługi sprzątania, bieżącej konserwacji, przeglądów technicznych itp. Dbamy, aby zgłaszane usterki i awarie były sprawnie usunięte. Na bieżąco kontrolujemy stan zarządzanych przez nas nieruchomości.

Jesteśmy do dyspozycji mieszkańców, otwarci na sugestie, uwagi i nowe pomysły. Ufamy, że dobry kontakt z członkami Wspólnot pozwoli stale podnosić jakość świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy.